S.M.O.K

PIERWSZY ROK Z ŻYCIA S.M.O.K.’A

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym postanowiłem zrobić krótkie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy w naszym wykonaniu.
Rok 2015 był szczególny z wielu przyczyn, po pierwsze oficjalnie zdecydowaliśmy połączyć nasze dwie „gałęzie” działalności, (Radio Żmigród i Teatr 48), w jeden spójny twór. Zmieniliśmy nazwę, aktualnie brzmi ona Stowarzyszenie Miłośników Ogólnopojętej Kultury w skrócie S.M.O.K., tym samym idealnie wpisuje się w nasze działania i rodowód. Dzięki wspólnym wysiłkom udało nam się miniony rok wypełnić ogromną dawką działań kulturalnych i społecznych.
Udało nam się pozyskać pierwsze dofinansowania z projektów, dzięki temu mogliśmy zakupić sprzęt, który okazał się niezwykle pomocny przy naszych działaniach, duża w tym rola środków pozyskanych z Lokalnej Grupy Działania. Część naszych działań od razu rzuca się w oczy, natomiast spora część pozostaje mniej widoczna, ale na nich opierają się te, którymi możemy się później chwalić na szerszym polu.
Każdy miesiąc życia S.M.O.K.’a jest dla nas ogromnym doświadczeniem. Wymaga od nas wielu poświęceń, ale daje też sporo radości. Doskonale rozumieją to ci, którzy sami poświęcają wiele swoim pasjom. Chcemy, aby ten rok był dla nas również tak dobry jak poprzedni i mamy nadzieję, że Wam również przypadną do gusty nasze przyszłe działania.
Już niedługo zaczniemy Was informować o naszych najbliższych planach i myślę, że niejednokrotnie Was zaskoczymy pozytywnie i będzie się dobrze bawić i w pełni korzystać z atrakcji, jakie dla Was przygotowujemy. Póki, co to krótkie podsumowanie naszej aktywności w 2015 roku, wiele z tych imprez uwieczniliśmy na zdjęciach i w krótkich relacjach na naszej stronie radiowej – www.radiozmigrod.pl, jak również na naszych profilach na Facebooku. Zachęcamy raz jeszcze do zerknięcia tam i powspominania tych wielu wspaniałych chwil.
Oczywiście dziękujemy, że byliście z Nami przez cały zeszły rok i swoją obecnością dodawaliście nam sił i chęci do dalszych działań.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *